سلام رفقای بیانی اقا تو رو خدا بیاین دستاتون رو بشورید و ویتامین بخورید و غذاهای مقوی و از اینجور حرفا که لازمه حتما انجام شه =)

آقا این ویروسه اونقدرام که همه میگن بد نیستا کلی خوبی هم داره:///

مثلا من هر جا خوندم بچه های مدرسه ای کلی امتحان داشتن که لغو شد و همه موندن تو خونه و مصرف اینترنت رفته بالا و اوپراتور های سرویس دهنده حسابی اوضاع ترافیک فروشی شون خوب شده و خیابونا خلوت شده و مشکل الودگی هوا و ترافیک درون شهری رو به بهبوده ،کنسرتای به اون خوبی که بعضی دوستان درصدد کنسل کردنشون بودن خیلی اتوماتیک کنسل شدو سالن های ارایشی و باشگاه ها هم که کلا کنسل شد تازه چین هم اومد لطف مون رو جبران کرد و یکم از ما بیشتر هم برامون ماسک فرستاد و ما همه رو داریم پخش میکنیم تو بازار سیاه تا راحتتر دست مشتری برسه و ماسک ساده بدون فیلتر هزاری بشه دونه ای 10 هزار تومن و دستکش یه بار مصرف ساده که قبلا 100 تاش ده هزار تومن بود بشه صد و پنجاه هزار تومن که در واقع داره به گردش مالی در بازار سلامتی اضافه میشه ،الکل سفید هم کلا از لیست تموم داروخونه ها حذف شده به سلامتی دیگه باید تو گلدون منابع مورد نیاز برای استخراج لیدوکائین بکاریم و انشالله بعده سه سال اگه بیمار نمرد بی حسش کنیم و امپوله رو بزنیم بهش =)))

پ ن :ولی جدن مراقب باشید =)))

پ ن 2 :ملت شاد به ما میگن که راجب همه چیز میشینیم جک میسازیم و میگیم این که چیزی نیست بزار الان یه جک می سازم حال کنید :))

پ ن 3 :به جای اینکه خودمون به هم دیگه کمک کنیم احتکار میکنیم و باعث بیماری یه عده میشیم که بخاطر کارای ما به اون روز افتادن،بیاید نکنیم این کارو اگه من تو خونه با 3-4 نفر زندگی میکنم به اندازه خودمون ماسک و ضدعفونی کننده بخرم حق بقیه رو ضایع نکنیم و بخاطر منافع خودمون و نیاز اون یکی قیمتو نرسونیم به سقف اون پول چیزی جز چرک و الودگی نیست چون کاملا ناحقه .

پ ن 4 :سعی کنیم انسان خوبی باشیم نه ادم خوبی:))

روزتون خوش و از کرونا در امان =))

چند دقیقه بعد از پست نوشت :مواظب گلبول های گوگولی تون هم باشید عزیزان و قدرشونو بدونید  ^ــ^

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها