دوستان و آشنایان و فامیل های گرامی .

خیلی ممنون از اینکه در پروسه و روند کنکور بنده از اول تیر ماه سال جاری شروع کردید به پیگیری بقول یکی ازاین خوانندگان نه چندان فان کشور :

واسه همه زنگ زدنات مرسی .واسه همه پیگیریات مرسی واسه همه سوال پیچات مرسی و خلاصه که  مرسی .

مرسی که اول تیر ماه زنگ زدین و گفتین :

-سلام خبر داری کنکور 14 تیره ؟

اون موقع بود که دو تا آرامبخش انداختم بالا و گفتم :نه .جدی کنکور 14 روز دیگس خب اخه لعنتیا من اگه شما رو نداشتم چیکار میکردم

مرسی که روز کنکور هزاران پیام فان و کلیپ خنده دار از بچه هایی که کنکور رو گند میزنن فرستادین و گفتین :اسنپ از همه رشته ها نیرو میگیره

مرسی که بعد کنکور تا اعلام نتایج همه میپرسیدن پاسخ کلیدی رو دیدی .چقدر سوالا رو زدی وهزارتا نتیجه کارشناسی دیگه

مرسی که وقتی نتایج اومد .پشت هم زنگ زدید و گفتید :رتبت چند شد ؟مجاز شدی ؟قبول شدی ؟درصد هات چقدر بود ؟تراز زیر گروهات چنده ؟

مرسی که وقتی مامان به همتون اعلام کرد که من امسال انتخاب رشته نمیکنم و قصد دارم پشت کنکور بمونم .بازم روز انتخاب رشته زنگ زدید و گفتید :

چه رشته هایی رو زدی ؟کدوم شهرا ؟

مرسی که تو مهمونی عزاداری محرممون نوبتی منو بازخواست کردید که چرا انتخاب رشته نکردم (هولی شت ! ردیفی کنار هم نشسته بودن و گوش میدادن اما وقتی جواب یکی رو میدادم اون یکی همون سوالا رو ازم می پرسید .عاشقتونم یعنیااا)

مرسی که جوابای انتخاب رشته اومد بازم به من زنگ زدید و گفتید :بقیه کجا قبول شدن .

خب به من چه !!!

مرسی که هر جا منو میبینید می پرسید :شروع کردی ؟داری میخونی ؟ برنامه داری ؟میدونی دختر /پسر خانم فلانی اون سال پزشکی فلان شهرو آورد ؟ تحت نظر فلان مشاور بود و روزی فلان ساعت درس میخوند .

مرسی که بهتون توضیح دادم که بله از شهریور شروع کردم و برنامه و مشاورم دارم و دارم میخونم بازم هر سری زنگ میزنید و از اطلاعاتتون در اختیارم میذارید .

واقعا مرسی که هنوز خسته نشدید اما من نگران پول شارژ گوشیاتونم که بخاطر من مصرف میشه .

من دیگه نسبت به این قضیه سِر شدم و دست برداشتم اما شما نه واقعا که خیلی مقاومید کاش توی مسائل مهم تری انقدر دقیق و سر ساعت باشید باور کنید من ایندم برام خیلی مهمه و اهمیت داره حتی خیلی بیشتر از شماها و تعجبم از اینه که خانوادم کاری باهام نداشت از همون اول و همه چیو به اختیار خودم گذاشت اما شماها همچنان میخواید دخالت کنید .من اگه پشت کنکور موندم به این دلیل نیست خنگم یا خیلی کنکورمو خراب کردم من برای این پشت کنکور موندم که نخواستم مثل خیلی های دیگه یه لیسانس بگیرم و بعد بشم بیکار .من نخواستم که تویه رشته کم درآمد تو یه شهر کوچیک که هیچ فرصت شغلی درست و حسابی نداره درس بخونم والا الان دانشگاه میرفتم

پ ن :این دغدغه خیلی از کنکور اولی هایی مثل منه .من تازه وقتی کنکور دادم فهمیدم چجوری باید درس خوند براش .تازه اشم امسال علاوه بر کنکور نهایی بود که فضاش خیلی از کنکور دوره

پ ن 2 :پست صرفا جهت تخلیه حرفاییه که مخمو خورده

پ ن 3:یه آهنگ اروم و جذاب گوش بدیم .بشوره ببره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها