1.بابا امسال عیدی مو کارت به کارت کرد وحقیقتا حسش مثله عیدی های قبلی نبود با اینکه یه مبلغ قابل توجهی بهش اضافه شده بود 

2.این روزا به چهار قسمت تقسیم شده ؛درس ،عکاسی ازبهار حیاط جذابمون ،پایتخت 6 وآهنگام :)

3.به عموم میگم عیدی من چی ؟میگه برات یه ژل ضدعفونی کننده پست کنم خوبه ؟(میگه تازه اشانتیون یه جفت دستکش لاتکس برات میفرستم)

4.حقیقتا تنکس گاد که الان درگیر آزمون و آموزش انلاین مدرسه نیستم 

5.کیدچه لعنتی به شوخی ادای سرفه درآورده و خودشو به بیحالی زده جلوی باباش الان چهار روزه تو اتاقش حبسش کردن ناقل نباشه :))))

6.احتیاج دارم یه خوش سلیقه که اهنگای فرانسوی و اسپانیایی و انگلیسی گوش میده و حداقل بالای 200 تا اهنگ سیو شده داشته باشه اکانت اسپوتی فای شو بهم امانت بده :////

7.من اگه 13 تیر بیدار شم  کنکور ندم  باورم میشه کنکور افتاده عقب :////هیچ تظمینی نیست رو حرفشون بمونن :///

8.هدفونی که داداش کوچیکه به فنا داد شده سه میلیون و نهصد  ://///

9.مرسی از اونایی که استوری کردین درخانه میمانیم و روز اول عید رفتین عید دیدنی :///حداقل میرید اطلاع رسانی عمومی نکنین ،دیگه کسی رو حرف شما حساب نمیکنه ://

10.# با ـ پیژامه  ـ ماماندوز ـ در ـ خانه ـ بمانیم :)))

11.این روزا انقدر بین علمای علم اختلاف نظر پیدا شده که شما فقط خونه بمون و دستاتو بشور 

12.جهل تا کجا که بچه 5 سال الکل میدین بخوره که کرونا نگیره ،بچه کلا میمیره :////

13.اثر مرکب رو حتما بخونین 

14.درسته عنوان به متن ربطی نداره اما قشنگه :))

15.پارسال همین موقع داشتم میزدم تو سر و کله فافا که چرا دیر اومده عید دیدنی :///

16.از این دابسمش ها و کلیپ ها زیاد دیدیم ،اینو پریسا برام فرستاده :کلیک

پ ن :یه چند تا فیلم علمی تخیلی خوب معرفی کنید 

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها