سلام کیدچه ،حالت چطوره ؟

از آخرین باری که دیدمت چند ماهی میگذره ،اگر بخاطر این کرونای لعنتی نبود حاضر بودم دوساعت راه رو بیام و انقدر سفت به آغوشت بکشم که صدای استخوون هاتو بشنوی :)))نمیدونم از آخرین باری که پول هامون رو روی هم گذاشتیم و رفتیم آیس پک خریدیم چقدر میگذره اما حقیقتا دلم برای اون روزا تنگ شده ،دلم برای همه روز های قبل قرنطینه تنگ شده حتی بدترینشون ،برای اینکه فارغ از همه چی دستمو بندازم دور گردنت وبرات از سوتی هام تعریف کنم .

حتی دلم میخواد بازم بریم پیاده روی حتی اگه تو زنگ خونه ها رو بزنی و دستمو بکشی تا فرار کنیم ،حتی اگه بدون برنامه قبلی بریم خونه تون و مجبور شیم نهار درست کنیم و همه ظرفای نهارم مامانت بندازه گردنمون .من عکس کراش جدیدمو که توی فلان فیلم بازی کرده رو بهت نشون بدم و بشینیم راجب اینکه من چند تا کراش داشتم حرف بزنیم ،باهم آهنگ گوش بدیم وویدئو بگیریم و اعتراف کنیم که اسنپ چت معجزه زیباییه :)))بعد بشینیم ویدئو هامونو ادیت بزنیم برای کانال یوتیوبی که هنوز که هنوزه نساختیمش چون خوب برای ویندوز پیدا نکردیم ،بهت ویدئو هایی که دوست دارمو نشون بدم ،تو آینه قدی سلفی بگیریم و به خز بودنمون بخندیم

اینو بدون که این رفیقت همیشه به داشتن تو افتخار کرده :)))بمونی برام :)))دوست دارم ❤❤

به وقت 22 اسفند 98 

پ ن :برای خودشم فرستادم :)))

پ ن 2 :ممنون از 

آقاگل  و

آقا علیرضا  برای دعوتتون :)))

پ ن 3:از

کالیستو جانم  و

آرام عزیزم  هم دعوت میکنم که بنویسن :))

پ ن 4 :یکی از آهنگای مورد علاقه کیدچه ❤️(بعدا به پست اضافه شد به دلیل لج کردن بیان باکس با من ) 

دریافت

​​​​​

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها