من پشت دفتر روزمرگی هام یه لیست 60 تایی دارم از کارایی که قبل از مرگ باید انجام بدم ،اینجا ده تایی که ارجحیت  داره برام رو مینویسم :)

1.از یک آدم به یک انسان تبدیل بشم ؛که یکی از هدف هام  کمک به ادمای نیازمند ،بچه های کار و بی سرپرست ونی باشه که تنهایی دارن یک زندگی رو اداره میکنن .

2.بهترین بودن در مسٔولیت شغلی ؛نمیدونم چه شغلی قراره داشته باشم اما میخوام تو هر شغلی که هستم هر آنچه که از توانم برمیاد رو انجام بدم .

3.موسیقی ؛ بی نهایت عاشق ریتم و ساز و آهنگم ،دوست دارم قطعه های بتهوون ،کلایدرمن ،برندل ،شوپن و باخ البته :) رو با پیانو اجرا کنم :) و یه پیانو گرند مشکی و درام و تانگ درام داشته باشم :)

4.مستقل شدن ؛منکر اینکه خانوادم رو خیلی دوست دارم نمیشم اما دلم میخواد مستقل زندگی کنم چون استقلال داشتن علاوه بر یه خوشی زیر پوستی باعث میشه آدم خودش رو محک بزنه و یاد بگیره چجوری باید خودش زندگیشو اداره کنه .

5.تحصیل توی یکی از دانشگاه های برتر دنیا ؛خیلی دلم میخواد حتی شده 2 سال هم تویه دانشگاه تحقیقاتی تحصیل کنم و پروژه انجام بدم .

6.دو تا کتاب دارم که جفتش نیمه نوشته شدس و خیلی دلم میخواد تمومشون کنم و بسپارمشون دست یه ناشر درست و حسابی و کتابایی که نخوندم هم حتما بخونممممم :)

7.عکاسی حرفه ای ؛من  میتونم با دوربین عکسای تمیز و دقیقی بگیرم مخصوصا طبیعت و پرتره اما دلم میخواد حرفه ای دنبالش کنم و یه دوربین خفن و یه لنز خفن تر بخرم :)

8.یه جیپ آبی بخرم و باهاش برم سفر ؛کل خاندان میدونن من عاشق جیپ ام :)

9. لایف استایل مشخص و مخصوص خودمو داشته باشم 

10.موهامو آبی کنم :)

پ ن 1:ممنون از سید جواد بابت راه انداختن چالش :)

پ ن 2:تشکر ویژه از فاطمه بابت دعوت من :)))مرسی جانم :))

پ ن 3 :از آرام عزیزم ،کالیستو جانم ،حریربانو وکیمیا جان و هم چنین آقا علیرضا و جناب مشتاق الیه و بقیه دوستانی که این پست رو میخونن دعوت میکنم بنویسن :)

پ ن 4 :امیدوارم همتون سلامت و تندرست باشید رفقا :)

پ ن 5 :در راستای تمدد اعصاب و لذت بردن از عصر های خنک بهاری میروم چایی بهارنارنج دم کنم +نبات :)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها